top of page

BAŞBAKAN YARDIMCISINA TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDUK

ANKARA (28.01.2014) – Dernek Başkanımız Nuri USLU’nun başkanlığında Genel Sekreterimiz Bedrettin YILDIRIM yönetim kurulu üyelerimizden Ahmet Feyzi İNCEÖZ, Saffet BENLİ, Şevket KÖSE ve Veli KAYA’nın da katılımıyla Başbakan Yardımcılığına atanan Emrullah İŞLER’e tebrik ziyaretinde bulunuldu.

Söz konusu ziyarette Dernek Başkanımız Nuri USLU, Başbakan Yardımcısı Emrullah İŞLER’e derneğimizin amaçları ve çalışma alanları hakkında detaylı bilgi verdi.

İşler, derneğimizin yönetim kurulunun nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken,” Türk Dünyası Parlamenterler Derneği’nin çalışmalarına da Başbakanlık olarak desteğe hazır olduklarını” ifade etti.

Türk Dünyası Parlamenterler Derneği’nin Türk Dünyası ve akraba topluluklarındaki milletvekillerinin bir birlerine daha da yakınlaştıracağını ifade eden İşler; üye ülkelerin siyasi tecrübelerinin birbirlerine aktarılması açısından Türk Dünyası Parlamenterler Derneği’nin bir köprü vazifesi göreceğine inandığını belirterek, yönetim kurulumuzu tebrik etti.

BASKAN.jpg
bottom of page